Monday, May 30, 2011

Everdy day I try so hard


Jep, mu plaanid muutusid järjekordselt

Nüüd ei lähe ka kolmapäeval talli, sest me läheme Erika suvilasse -.-

Whats going on?!

Einoh, eks praegu peangi vist leppima sellise olukorraga sest suvel lähevad nad ju kõik maale ja on kogu aeg kuskil ära. Ma tahaks ka maale minna aga samas ma ei saa hobust sinna ju veel kaasa võtta ja siis ma ei saa trenni teha ja nii ei saa ju!(Mu stiil on praegu võimalikult palju samatüvelisi sõnu kasutada võimalikult lähestikku)

Oehh, ma ei taha, et suvi tuleks. Praegune aeg kõlbab täiesti tegelt. Suvi käes, lapsed laiali ja mis siis saab???

Ma ei taha teid kaotada, saage aru!

Sunday, May 29, 2011

I'm scared to death that I'll never be afraid

mmm..
You said hey, since that day
you stole my heart and you're the one to blame!
Täna oli suht tore jälle, järjekordne päev tõestamaks, et ma ei tee vahet nädalapäevadel -.-
Millal ma talli jõuan?!
Reedel oli sitt ilm, laupäev, no hallo, kes sellises konditsioonis trenni sakas teha, ma oleks teise jala ka murdnud, pühapäev a.k.a täna oli Nõmme Laulupidu, homme pean keset päeva tööl olema, teisip. pean kooli laulma minema. mhh, jääb vist alles kolmap., loodame, et ilm ära ei riku siis..-.-

Igatahes, täna oli siis Nõmme Noorte Laulu- ja tantsupidu 2011. Mhh, koos pässakatega oli meid mingi 25 w?? Nice. Mudilasi oli mingi 5 korda rohkem nii et meie passisime kõige taga segakooridega -.- siis see üritus lõppes ka täpselt sellisel ajal, et mul läks rong 7min. eest ja järgmine tuli pühapäeva tõttu alles 17.40 ja kell oli 16.17 vist.. (Y) Even more nice. Siis kooberdasin linna kuna isa oli seal ja raiskasime aega, sest Mari oli kuskil sünnal linnas. Mingi pool 8 jõudsime koju, sõin pool pitsat ja rõve oli.

Nüüd kuulan muusikat ja masetsen, sest ma tahan trenni! Mis mõttes ma ei viitsi käia, kui nii jätkub, siis ma ütlen sõbrad ära ja pühendun hobusele!
Ok, tegelt ma ei usu, et seda juhtub, aga midagi peab muutuma, peab mingi plaani tegema, konkreetsema..

Hetkel ootan päeva, mil saaksime Kairega õudukaid vaadata xD

Bye!!

Saturday, May 28, 2011

Party Rock anthem

Reedel oli plaanis siis minna Kohilasse Kaire ja Erikaga aga ilmataat rikkus asja ära ja me ei läinud. Aga kuna Kaire oli juba kodust väljas siis läksin ikkagi linna. Tuulasime siis kolmekesi nata Kristiines. Sõime jäätist ja lihtsalt raiskasime aega. Siis läks Erika koju pessu jn. ning mina ja Kaire läksime tema poole. Seal tuulasime riietega ringi ja läksime Tommiga jalutama. Kahju, et koerteaedikusse ei saanud aga meil oli tore kohting mänguväljakul. Siis kõmpisime tagasi. Siis üritasime õhtused plaanid paika seada ja kuidagi see õnnestus ka. Raivo ja Reinu läksid Siimuga mingi Reimo sünnale vist(pole õrna aimugi kes see on ja kas nimi ka nii on xD), me läksime Erikale järgi ja tuulasime Stromkal, see kord ei tulnud sõõrikud välja. Siis läksime poistele järgi ja panime edasi linna. Põhiteema oli siis Arena 3. Alguses oli kahtlane, vähe rahvast ja veider DJ. Siis suutsime endid kuidagi tantsima vinnata ja enam-vähem terve aeg passisime tantsupõrandal, mõned lood olid enam-vähem normaalsed ka (Y). mmmmm, edasi on suht mõtetu v nii. Aaa, Vaido Neigaus oli oma transadega ka seal (Y). Siis kuna mul polnud just parimad ootused koju saada(sisse nagu) läksin Karli poole. Enne muidugi pidime bemmiga ringi tuulama ja mäkis käima. Karli pool oli/on imelik, ma hetkel kirjutangi seda siin. Ää, vahepeal sain vahelduva eduga mõned tunnid magada. Voodi kõrval on mõlemal pool kõlarid ja voodi alla paigutatud bassi supakas (Y). Täitsa tore oli magada seal voodis noh :D

Oehh, hetkel ajasin endale veel natuke meie lemmiktoitu sisse ja üritan mitte magama jääda.

Loodan, et teistel läheb vähemalt paremini, mina igatahes ei jaksa isegi trenni minna, see juhtub küll esmakordselt..

Thursday, May 26, 2011

Kui karjute, karjun vastu, kui räägite, vastan

Täna oli suht tore päev :)
Vähemalt sain teada, et mõned loevad ka seda siin.
Ma tänan huvitujaid.
Tundub, et sellel siin on lausa mõte olemas, sest kõik mis ma siia kirjutan on see, kuidas mina oma silmadega maailma näen. Ma tean, et hiline puberteet lööb vahest välja, aga kellel seda poleks. Üritan adekvaatne olla, aga mul on lihtsalt teine väljendusviis noh.

Ma tänan neid, kes on kasutanud võimalust minuga otse rääkida teemadel, mida nad arvavad enda jaoks tähtsateks. Võtke teised õppust, kes kuskil ainult anonüümselt oskavad tarka juttu netti üles panna.

Mul pole ju mõtet blogi privaatseks ka teha sest siis ei saaks need, kes minuga ei suhtle üldse asjadest teada ja mind lolliks pidada.


Eniveid, Grifu sai täna kerge trenni, mängis natuke lolli ka, ei saanud aru, miks see kavalett sel raja ääres pidi olema sest tema peab ju jooksma mööda aeda kui me lahtise ratsmega sõidame. Thoth sai täna joosta aedikus. Enne hoidsin Kubrel paari opat ka kinni, et ta saaks värkida ja tallis olid mingid sünnipäevalised kes nimetasid Darwinit Barbie-hobuseks, nii armas :)

Aaaga homme tuleb veel toredam päev, vähemalt loodame :)

Pühapäevaratsutajast sportlaseks

Jess.

Lõpuks hakkan ma siis normaalselt trenni tegema.

Eile läksin linna, siis rongi peale ja talli. Liival tulid Kriss ja Meeli ka peale. Tallis võtsime asjad ja opade juurde. Boksid olid nagu ikka rõvedad, mis teha noh. Greifer ei saa ikka vahest asjadele üldse pihta, üritab nunnu olla aga kuna ta lakub koguaeg seina siis on ju rõve. Ok, platsil tegin sooja ja Margit saatis Teele meile/mulle appi. Tegin soojenduse ära ja panin Teele selga. Ta oli nii naljakas, vingus, et nii suur hobune on et ta ei julge sammugi käia :) Ma panin siis meile ühe penerolli ja süsteemi, kvalett ees ja kolmik taga. Alguses tuli Kriss mulle katsejänesena mõned korrad ja kuna vahe klappis ronisin ise selga ja tegin hobuse jälle soojemaks. Tulin penerolli, töötas ilusti jalgadega. Kuna ma lõin ise araks, et pole ammu normaalselt hüpanud, siis Teele võttis kolmiku viimase lati alla ja tulin seda, aga siis sai aru, et see natuke mõtetu siukese mürakaga. Pani siis tagasi peale ja tulime järjest kordamööda kuni tõke oli u. 95cm. Siis Kriss kobis alla ja pani Teele hoopis Thothile selga. Vot nii tehakse sinuga kui sa tuled kahele tüdrukule appi tõkkeid tõstma :D Pead mammutitega sõitma. Igatahes, Kriss tõstis mõned korrad veel tõket. Ühe korra nägin tõkkel kuidas hobune konkreetselt jälle vasakule vajus. Peale tõket sebisin nata temaga ja peale seda üritas jälle mind kuulata. Issand kui hea oli endale trenni teha, sikue ego laks et vähe pole:D Aga ma sain vähemalt jälle väikse aimduse kuidas ennast sadulas hoida jälle. Esimene kord kui kolmikut tulin nii mina kui Kristiin nägime selgelt kuidas mu põlved lihtsalt lahti olid lennu peal... John Hickeyt üritasin järgi teha. Lõppkokkuvõtteks oli tõke 108cm, meie 2011 aasta senine rekord. Kui ma nüüd suudan hakata järjepidevalt trenne tegema on meil isegi mõtekas uued eesmärgid seada :) Ahjaa, Lars, ma tänan, et oma gagid mulle jätsid :)

Ohh, ni head trenni pole ikka ammu olnud..

Aga laupäeval saab kluppi minna, Arena 3-s on Suvealguspidu :)

Tuesday, May 24, 2011

Don't underestimate the things taht I would do

KOOL ON LÄBI!!!


:)

I'm so lucky lucky, I'm so lucky lucky

Happy hipi hippo :)

Do the shuffle( Ma mõtlen teid, mitte ennast, ega ma ise ei saa)


Lisa:
Käisime täna Kohilas. Ega ma ei imesta, et nendel inimestel on seal pohh sellest, et me üldse seal käime aga ega hobune ei pea selle tõttu kannatama, et meie nädala pärast leebet tõmbame. Bokse võiks ikka ju teha. Aga muidu on opa ikka hea nagu ikka. Ma teen küll lõdvemaid trenne aga sorry, Krissu õe vanad tossud polnud just kõige mugavamad sõitmiseks (A). Aga muidu sai igast asju arutatud ja nüüd vaatab mis edasi saab. Nuujh, mul selle hobusega veel plaane jagub, vaatame mis me edasi teeme. Oh jh, palun tehke nii, et midagigi läheks hästi, ma ei saa aru , miks kõikjal mingid ebardid tõmblevad.

Aga nüüd teine teema..
Elage nüüd kõik abituriendid täiega!
We gonna rock this club!
Ciao!

Monday, May 23, 2011

My kingdom awaits

Oehhh..



v ä g a n õ m e o n.

Viimane eksam homme ukse ees ja mida päev edasi seda vähem ma seda tahan. See on küll arvatavasti tavaline reaktsioon sellise olukorra puhul aga ikkagi.

Viimased päevad on nii mitmekesised olnud et ei tea kohe mida teha. Mõni hetk tahaks rõõmust hõisata teisel jälle terve maailma peale karjuda. Mõned inimesed siin maamunal on ikka loodud ainult mingiteks kontoritibideks(mina k.a). Nad võivad küll üritada millegi muuga tegeleda aga vabandust, see ei tule välja. Ainuüksi juuksevärv ütleb ära, milline oled, milline oled juba viimased 10 aastat minu jaoks vähemalt tundunud. Ja ega selle peale käbi kännust kaugele ka kuku, ma lihtsalt ei oska muud moodi välendada seda, et miks kõik nii õhesugune igal pool on. Jah, igaüks üritab oma parimat jne aga pole vaja teisi maha teha arvestades et ise ei oska si**agi(järjekordne näide on ju kohe seesamune tekst). Kõik inimesed siin maamunal ei ole suunitletud neljajalgsete päästeoperatsioonile, mis siis et terve tallitäis loomi peab kannatama juba selle all, et süüa ei jätku iga päev sama palju kui eelmine päev ja peab õues koguaeg passima. No mis teha, mõni arvab, et nii on ka hea.

Vabandust, mina nii ei arva.

Just leidsin veel mõne nõmediku -.-
Mis teil viga on?! Daah!



Head ööd kullakesed, homme on tähtis päev!

Sunday, May 22, 2011

Tell the world that I'm coming home

...








(Võtke seda tühjust kui minu naeru ja lõbusat olekut mis täidab aega ja ruumi)

Niisiis. Reedel midagi õppimisest eriti välja ei tulnud.

Laupäeval pidin ärkama pool 8 aga ometi suutis isa mind 6.14 üles ajada oma toimetustega. Great success. Juba pool 10 olin rongi peal. Mingisugune aeg olin juba veskas ja ootasin teisi. Siis üritasin Meelile ja Ällale 'treenerit' mängida aga mul on tõesti kahju sust Meeli, kõik asjaolud mängisid sinu vastu. Älisil läks paremini, aga oleks võinud veelgi minna. Siis jõudsid meie opad kunagi kohale. Kaks 'väikset' pandi ühte boksi ka veel. Aga neile vist meeldis, polnud üksi vähemalt. Grifu teeb vaikseid edusamme, tegelt. Suht normaalselt käitus, vähemalt mulle tundus. Muidugi ega ta puhtaid sõite ei teinud, aga kogemusi sai küll juurde. Terve päev passisime seal, mingi poole üheksast saime tulema ja tänu sellele olen ilusti jälle ära põlenud, nägu ja käed...sain endale ilusa joodikupäevituse -.-

Aga ma nägin Lottat :)

Käisime päeval mäkis ja siis õhtul veel ja võtsime hommikuks ka kaasa xD
loodetavasti ma nii pea enam sinna ei satu, muidu läheb liiale.

Ööseks jäime Kohilasse. Hommikul sõime, käisime pesus, võtsime opad ja 'kordetasime' neid ringaias. Nii nunnukad ikka :)

Kui ma kunagi leian mõne pildi siis panen siia,
hetkel adios amigos!

Friday, May 20, 2011

Can we pretend that the airplanes in the night sky are like shooting stars



Oh jh..

Täna järjekordne lebokas. Õnneks ma leidsin oma õhupalli. Eilne oli ikka liig. Aga noh, eks nii juhtub kui tervel paar nädalat on head. Tõesti, kõike ei sa välja kannatada.

Ja miks ma üldse tahan midagi mis on päriselt nii mõistatuslik. Mis pärast on inimene selline, et kõikidele teistele jääb mulje nagu ta tahaks olla hea aga ometi kõik näevad, et see mida ta teeb ei tee teistele head. Võib-olla ta tõesti üritab kaitsta kedagi aga kui ta pole tema endaga rääkinud siis lasku temal endal seda kõige pealt teha ja siis vaadaku edasi. Ma tõesti ei tea enam mida asjast arvata, enda seisukoha pealt. Miks kõik niiiii keeruline on?

Peaks nagu bioloogiat õppima, aga kuidas seda teha kui elu ei lase.

Eks ma siis joo oma Nestea'd edasi.

Thursday, May 19, 2011

I might drink a little bit more than I should tonight

Grab something sexy, hey!

Me gonna grab a Nestea bottle. :)

Täna magasin sisse. Mhh, tund peale ärkamist olin koolis. Mulle tundub et midagi on ära sõnutud. Igatahes, käisin siis täna Karli poolt ka läbi, nägin ta hubase elamise üle. Sain süüa ka :)

Nüüd mõtlen mida teha, ma lihtsalt ei saa seda biod õpitud. Miks see ei võiks kõik läbi juba olla. Ma tahaks Otepääle hoopis. Tundus täpselt õige, vähemalt nii palju kui seal kuulutuses oli. Aga noh.

Wednesday, May 18, 2011

I won't let go, won't give up no

Täna on lebo -.-

Kooli. Natuke biod, siis pea 2h istumist, midagi teha polnud, rääkida ka ei saanud. Siis koor, siis pidime ansambliga kauemaks jääma. Üksinda jälle koda. Ok, tegelt ostsin Maximast endale lohutustoitu mida kavatsen öösel sööma hakata :) Kuulan muusikat, teen endale vist mingi kausta erinevate sisudega muusikatega. Trenni minna ei saa. Keeld peal. Õppida ka pole võimalik siin, Maril on 4 külalist kes kõik lõugavad ilusti. Üritan lihtsalt ära kannatada, nagu ma enamuse ajast teen. Vabadust, täna pole üldse tuju, see üritab vist kuskil paremat paika leida sest siin pole võimalik olla. Nagu sõna otseses mõttes, tavalisetl kui tuju pole hea siis on halb ag amul puudub igasugune tuju, siuke mõtlen järelikult olen on hektel.

Tegelt Chris Hemsworth on ikka nunnu:)

Tuesday, May 17, 2011

I'm forever keeping my angel close





Täna käisin siis trennis üle pika aja..

Viimati sõitis Lars temaga laupäeval ja tema ning teiste ütluste järgi oli hobune suht energiline ja Larsil pärast olevat käed valutanud. No muidugi see hobune suhtub temasse juba koplis teistmoodi.

Mina läksin nagu ikka hobusele järgi, alguses liigutas kõrvu aga sõi edasi ja siis kui olin piisavalt lähedal kõmpis mulle vastu ja nina päitsetesse :) Ta on lihtsalt nii nunnu. Panin valmis vahekäigus, jess ta ei sittunudki sinna täna :D Siis õue ja platsile. Hobune oli suht rahulik aga jooksis esiotsal :/ Tegin talle siis jälle selgeks mis on ratse ja säär ning alguses tegin mõlemale poole galoppi nagi westernit, ratsme otsast kinni ja hobune lihtsalt jookseb ise sujuvalt mööda platsi ääri ilusti ringi. Siis võtsin ratsme kätte, vahepeal muidugi vaatasin kuidas Meeli Villile selga ei saanud. Siis galopis oli ta nii mõnus. Sain ilusti endale keskenduda ja enda lihaseid kasutada sest hobune kuulas. Tulime mingi maa peal olevat ristikest paar korda igatpidi, ta oskas isegi paremale pööret kohe peale tõket, vot selliseid nagu mulle meeldib teha, nii et üks fulee on hobune vaba aga teab, et järgmisel on vaja peaaegu kannakas teha :) Siis kuna Meeli pani oma sadula pruunile tõkkele ja mina leidsin, et see on just mulle paras tõke hetkel tulin seda. Kahtlesin küll kas Grifu tõmbab vasakule või mitte aga ma pingutasin mõtlemisega üle. Samm klappis, hobune ei vaadanud ka sadula poole, kuula smind, kuigi ma tegin suht palju valesti seal seljas ja hüppas ilusti üle :)

Siis kablutasime metsa. Kuna Siim üksinda Kapteniga ei saanud mindud võtsime ta endale sappa. Vahepeal tahtis Krissu galoppi teha, ma jäin Siimuga tahapoole sest ta pole varem teinud. Siis võtsin mina viimaseks ja läksin natuke tagasi, tegin kannaka ja panin ajama, alguses ta muidugi ei osanud kuhugi minna, vist mõtles et lähme koju aga kui teisi kurvi tagant nägema hakkas lisas kiirust. Siis mõned korrad veel midagi ja kui koduteele jõudsime läks Siim kodu poole ja meie läksime veel põllu poole. Üritasime veel ühte kohta metsa minna aga ei tulnud välja. Siis hakkasime tagasi tulema, Krissu ees mina taga. Kui ta kurvist välja sai pani galopi sisse. Minu hobune muidugi nägi seda ja unustas kurvi sees oleva kraavi ära ning minu reaktsioon oli karju, et appi! :D Siis võttis mu opa muudkui hoogu üles ja sujuvalt panime Thothis ja Krissust mööda. Vahepeal vaatasin ta esijalgu ka, et kuidas ta jookseb aga ega ma midagi eriti ei näinud. Siis kui jõudsime mõnesaja meetri kaugusele kodust võtsime lõputraavi. Mõnus sõit oli ja ta polnud lõppkokkuvõtteks väga märg ka. Siis opa boksi ja maiused ette. Lasime jalad külma veega üle, igaks juhuks kes teab, ma pole temaga varem niimoodi kihutanud. Siis koplisse ja kodu poole.

Uhh kus mu jalg tulitab nüüd, suht rõve, ma ei tea mida teha enam.

Cause what kind of guy would you be?

Chris Medina-What are words

Kuulake, see on tõesti tõeline mees.

Mitte see, et ta laulda oskab vaid ta kasutab seda hästi ära.

Thank you Lotta, I stole it from you, please forgive me.

Monday, May 16, 2011

Some people say that to overcome your fear you have to ignore it

Mnjaa..

Not for me :D I'm afraid of too many things.

Igatahes. Täna siis hommikul kolmveerand 9 auto peale ja mingi aja pärast siis linna. Läksime emaga Roca al Mare'sse. Sealt saim epika otsimise peale sallikese ja papukesed, sest arvatavasti ei saa neid kingadeks nimetada. Siis läksime Järvele sööma. Sain kõtu korralikult täis, nii et terve päeva suurt isu polnud. Siis viskas ta mu kooli.

Koolis sain vetsus käidud ja kui uksest välja astusin oli Kaire ilusti sinna jõudnud, nii täpne lihtsalt.
Bio oli kahtlane, ega vist kõigest aru ei saanud täpselt. Siis natuke lõõritasime mõnedega. Suht kahtlane laul jälle :D

Siis peale seda helistas Krissu suht minuti peale, et lähme linna. Läksimegi ja ma nägin üle saja aasta jälle Lottat, viimati nägin teda siis kui kipsi maha olin kookinud :D

Siis käisime kinos. Thor oli filmiks. Chris Hemsworth on hea näitleja (Y) :D
Lõpp oli kahtlane, nagu tahakls edasi minna, kes teab, äkki lähebki.

Peale seda kobisime rongi peale ja hakkas kojusõit. Kui olin rongi pealt maha saanud hakkas vähem kui poolel teel vihma sadama. Mõne sekundi pärast muutus see raheks. Istusin siis mõned minutid bussipeatuses aga ei viitsinud seal ka kaua konutada. Kui koduuksest sisse astusin polnud minigt tere ega midagi vaid kohe üks küsib et kus kleit on. Mina vastu, et võtsin kaasa kuna tahtsin kõike ilusti kokku proovida sest sain asjad ostetud. Siis jälle häda majas, et kui ma seletasin, et täistallaga papud ja särki. Siuke vingukott, miski ei sobi kui ma midagi teisiti olen teinud kui tema ette on kujutanud. Jumal hoidku, ega teie ei lõpeta ju, kuigi kõik peavad kleiti selga ajama ja nii.

Oh jah, sain ilusti mured ära räägitud aga ma ei viitsi pikalt pläkutada, kui ma seda teeks tuleks postistus nagu raamat.

Head õhtut!

Sunday, May 15, 2011

Karl-Erik

Vasakpoolne (klaasiga)

I can't put it all in words

Mul on liiga palju vaba aega.

Liiga palju mõtteid.

olen hetkel liiga laisk et kirjutada pikemalt.

Tead sa, et 284

Do you know that 143

Du weiss das 354

Saturday, May 14, 2011

U-a, just a little bit, u-a a little bit more

MA SAIN LÕPUKLEIDI!

:)

Yes yes, me happy right now. At least now I don't have to show up like a hobo. :)

Täna käisin siis Pärnus. Mingit kutti endale ei leidnud, sorri Kaire, sa jääd ka ilma, pärnakad olid vist vihma eest peitu pugenud. Kõigepealt läksime Maxima XXX'i. Siis viskas isa mind ja Kullat Port Arturi juurde ja käisime sealsed kolm poodi läbi ja ma sain ka mingit träni. Kõige toredam on see, et kogu aeg helistati mulle aga ma ei saa ju rääkida teemadel, mis vähegi viitavad hobustele oma isa ja Kulla juuresolekul :/ Ma väga vabandan mingite poolikute mõtetega ja imelike vastuste eest, ma loodan, et teinekord nii ei pea tegema, aga saage aru, me has a little secret, at least from someone.

Ok, toredad nädalavahetuse jätku ja kuna Eesti poolt hääletada ei saa siis kes vähegi hääletavad, tehke seda Rootsi poolt :) Eric Saade ikkagi, and he has to be popular(Y).
Bye!

Friday, May 13, 2011

Control your poison babe, roses have thorns they say

Neljapäev:
Ärkasin kell 8. Saatsin Lottale õnnesoovid. Käisin tallis, seal oli noorhobuste ülevaatus. Minu oma on liiga kõhna, et teda hinnata (Y). Tegin kerge trenni. Käisime metsas, mina sain sellise adrenaliinilaksu, et vähe pole. Enam ma ilma sadulata nende üüpidega metsa ei lähe. Õhtul ema juurde. Meie loomad on ikka nii lahedad. Lähed kolme koeraga välja aga kaks kassi tulevad ka. Is Nice. Õhtul Eurovisioon. Tubli Getter.
Reede:
Hommikul kell 5 äratuskell. Kell 6 panen riidesse lõpuks. Tund aeg amagamist autos. Kiire hot dog kell pool 9 Järve Statoilist. Rongiga talli. Keskpärane trenn, vahepeal vist sudisin jalgadega liigselt, sest minu jalg tegi aia. Siis söötsin teda vabalt. Ise võtsin päikest ja nüüd on randid, paha paha. Siis koju. Pessu. Terve õhtu passin niisama, räägin Kairega juttu. Mis teha, ta peab mind õhtul lõbustama, kui päeval isegi ei helistanud. Aga vähemalt saab õhtuse cheerup'iga hakkama. Great Success.
And that is the conclusion of my two days. :)

Wednesday, May 11, 2011

How do you love someone and make it last

Mm, täna oli nii hea päev. Alguses magasin tsipa sisse, sest ei viitsinud voodist tõusta. Siis pessu, ennast valmis ja isegi kui mul oli üle kahe tunni aega suutsin hiljaks jääda ema juurde :D Siis ruttu rongi peale ja kooli..
Passisime koolis mingi 4h, sest oli ju vaja laulemaie ka. Siis bemmi ja Tondile. Sain auttut välja suretada ka ühe korra (Y). Siis Kristiinesse Kairega, esimese bussi peale ei jõudnud, pole hullu, tuli teisigi :)
Sain endale Krissust uued papud ja kõrvarõngad (Y), jeeii, viskasin tennised vetsu prükkarisse xD.
Siis sõime natuke pitsas kuna minu kõtu tegi korr korr. Siis tegime kalli ja ma tõttasin Balta.
Kuna mul oli üle poole tunni aega siis kuulasim mänguväljaku pingi peal muusikat ja vaatsin kuidas kaks meest tõmblesid muru peal (Y). Mulle hullult meeldis, nagu täiesti omaenda jaoks oli aega, mitte nagu kodus üksinda passida vaid lihtsalt istud, kuhugi pole minna, kedagi ei tea ja saad oma elu üle järele mõelda. Prooviga ka :D Lõpuks nägin kaugelt kedagi tuttavat. Hakkasime siis koos Linnahalli poole kõmpima. Istusime oma tund aega seal üleval ja ma sain nii mõndagi teada vanadest koorikaaslastest. Ega midagi muud teha polnudki kui rääkida, või noh, ta ajas koguaeg sääski ära kuna hakkas neile vist meeldima :)
Igatahes, pärast kõmpisime tagasi Balta ja ta veel vingus, et tal alles 14 minuti pärast läheb troll. No mis teha, tõesti sitapead need, kes neid aegu välja mõtlevad noh :)
Ühesõnaga täna oli tõesti hea päev, igas mõttes, ainuke paha asi oli võib-olla see, et see sai otsa, oleks võinud kauem kesta, peab millalgi kordama.
Ja ärge vinguge, et vähe kirjutan, pole millestki kirjutada. Kairega räägitust ei hakka kirjutama ju.. :)
Head ööd!

Tuesday, May 10, 2011

Gonna be okay, been here before..

Täna siis nagu juba öeldud olin tööl. Muidugi Kaire ja Erika olid ikka koos ja võtsid päikest ja mina pidin terve päeva poes passima. Istusin ilusti arvutis ja mängisin facebookis, sest ega midagi muud eriti teha polnud. mingi aja pärast hakkasin ühe vana tuttavaga rääkima ja lõpkokkuvõtteks ajasin ta endale seltsi :) Tänu sellele läks aeg ka kiiremini, sest tõesti tänane päev oli suht mõttetu seal.
Oh jah, sai siis igast asju arutatud ja räägitud :)
Homme kõigepealt bio konsultatsioon, siis koorilaul ja kuna ma trenni ei jõua siis lähen linna :)
Homme näeme!

Monday, May 9, 2011

You can be a sweet dream or a beatiful nighmare

Täna oli niisama lebo. Ärkasin muidugi juba pool üheksa aga muidu pole viga, homme pean veel varem ärkama, tööle. Koristasin tuba, mingil määral, et oleks ikka sobilik külalisi vastu võtta. Kuskil keset päeva tulid siis Erika ja Kaire minu poole, jeeii :) Nägite ka lõpuks mu nn kodukese ära. Kõigepelat minu lemmikpoodi Sauel, MAXIMA! :D Ostsime natuke nänni, et hommikust süüa. Siis natuke Wii'ga tegime trenni. Pärast üritasime külakiige üles otsida läbi metsa minnes, tee peal tõmblesime terviseraja tõketel. Kaire otsustas vahepeal looduslapseks hakata ja sõi igast asju, mis ette jäid. Siis saatsin nad Maxima juurde, lootes, et sealt oskavad nad ikka rongi peale minna :) Kõmpisin ise tagasi koju ja nüüd on jalgadel 3 villi, how nice :)
Aga kokkuvõtteks oli üsnagi aktiivne/teguderohke päev (Y)
Ma kustutasin selle järgneva osa ära, sest neti vahendusel ei saa emotsioone kaasata mistõttu peab silmast silma rääkima kunagi :) Ei tegelt ka, kunagi ikka.
Ma rohkem ei oska midagi öelda.

Sunday, May 8, 2011

No alustame siis reedest..
Hommikul magasin ennast öösest välja. Pärast poole kobisin ema juurde poodi. Seal ostsin endale head ja paremat kokku, söödavat siis kaheks päevaks. Siis läksin bussiga Hortesesse, sain Krissuga kokku, ostsin omale patsikummid, õigemini hobusele. Siis läksime Pässa, seal ootasime natuke ja vahtisime põhiliselt Fox Life'ilt ja mujalt igast sarjade vanu osi. Siis hakkasime rongi peale minema. Rong oli ikka suht pungil täis ja kõige toredam oli see, et üks vagun oli esimese klassi vagun, kuhu minna ei saanud. Aga põhiliselt polnud hullu sest tänu nii suurele rahvamassile saime me jänkut sõita kuna müüa lihtsalt ei jõudnud meile müüa. Siis kobisime kuidagimoodi talli. Panime opad valmis ja tegime lühhikese trenni. Tulime mingid veetõket ka kust me ikka tahtsime mööda panna. Ma ei saa tast aru vahest lihtsalt. Aga pole hullu, vist. Siis õhtul panime kõik hommikuks valmis. Kui ma Grifut pesin, siis ta seisis vahepeal seal pesuruumis nagu saksa lambakoer, tagujalad imelikult krõnksus ja taguots hästi madalal. Ta nägi nii naljakas välja xD Õhtul kaerad ette ja ise tallu.

Öö oli imelik, mulle tundus vahepeal et ma magasin Krissu käe peal aga vist mitte, ei teagi, igatahes hommikul oli äratus kell 5.45, vähemalt minul. Ma kobisin talli ja panin meie hobustele kaera likku ja läksin patse tegema. Siis kui ema tuli asjad autosse ja opad peale. Perilasse jõudes läksime kõigepealt parkuuri vaatama, Meeli oli mu treener ja siis maksis mu stardimaksu ka veel ära :) Siis hakkasin kunagi opat valmis panema ja kui olin selga saanud tulid Erle ja My meie juurde ja muidugi oli meil vaja kallistada aga mina olin ju ma ei te akui kõrgel :D. Noojah, igatahes, läksin soojendama. Esimese parkuuri soojendus läks ikka nii aia taha kui võimalik, aga noh, see pidigi lihtsalt platsi tutvustamiseks olema. Aga ometi võistlusplatsil oli hobune jälle täiesti teine, nagu ei passinud midagi ag aometi vaatas mõlema silmaga kõike. Põhimõtteliselt nii madalal parkuuril ma tahtsin ainult kontrolli aga selleks, et aja eest karistuspunkte ei saaks lisasin vahepeal natuke kiirust. Vahepeal käratas Krissu mulle, et ratse lühemaks ja min avastu, et tänan xD. Igatahes, parkuur lõpetatud ja võistluspaar lahkus rahulolevalt platsilt. Võtsin ilusti opa lahti treiku juures ja toimetasime edasi. Pärast sain teada, et sain lõppkokkuvõtteks kümnenda koha ja pidin autasustamisele minema. Ju siis mul on lihtsalt pika sammuga hobune. Erlelt laenasin jope, et ma liiga hobo välja ei näeks. Teise parkuuri soojendus läks selle tõttu metsa, et paltsil olid sellised inimesed ja sõitjad, kes kõik tahtsid ise asja ajada ja kuna minu treeneriks oli väikest kasvu tüdruk, siis ega ometi keegi ei teinud asju nii nagu min aoleks tahtnud. Võib-olla pole ma lihtsalt enam võistlemistingimustega harjunud, trennis võtan ju asja väga rahulikult. Igatahes, platsil me iseenesest olime kontrollitavad, aga ma tõesti ei oska veel temaga võistelda sest igal hüppel ta võttis ennast nii kokku(lugege 'aeglaseks'), et ma vist tahtsin kiiremini sest viskasin ratse ära ja läksin ikka liiiiiiiiga kaasa. Oh jah, tänu sellele ka kolm mahaajamist ja üks tõrge. Aga vähemalt on meil nüüd üks kogemus rohkem, mitte et neid enne varem olnud oleks koos. Pärats passisime Perilas kokku mingi 10h. Lõpuks oli dhobustel isegi kõhut täis aga vetsu ikka minna ei tahtnud. Jäime järgmisel ööl ka Kohilasse kuna siis sai hobustega kohu hommikul tegeletud ja muud asjad ära sätitud.
Ok, rohkem vist polegi, ma nüüd lähen magama, sauka!

Friday, May 6, 2011

Mistaken

Et millest siis? Mmmm.. äkki neljapäevast.. tahtsin juba 'reedest' kirjutada.
Et tervelt pool päeva ma suutsin inka pärast pablada, nagu tõsiselt, ma ei tea mis mulle sisse läks. Tädi on ka muidugi tore. Igatahes, lõpuks jõudsin siis kooli ja sain selle asja tehtud. Seal klassis oli muidugi nii imelik olla, ja ega ma ei alustanud ju nagu õige intervjuu või midagi. Panin lihtsalt suvalt. Mul läks suht kiirelt kah, kuna mul jutt väga ei jooksnud. Väljas ootasin suure põnevusega, et no mis ma selle käkerdise eest saan. Ja sain sama mis Kaire pärast mind e. 18 punkti e. 90% :D Ei, ma olen VÄGA rahul, pole õrna aimugi kust need punktid välja venitati.
Pärast viskas Kaire meid Erikaga kuhugi Mustamäele, sealt läksime trolliga Väljasse, ja mina läksin edasi Kristiinesse. Käisime Krissuga toidupoes ja ma apteegis. NjomNjom tabletid xD Igathes, siis kobisime talli aga enne ei suutnud rongi üles leida. No mis teha, terve jaam oli täis neid aga meie oma oli kuskil keskel täpselt. Trenni tegin üpris lühikese. Mingi 30min heal juhul olin tal seljas alustades talli eest ja lõpetades talli ees. Tegelt ta oli täna suht hea, aga ma arvan, et sõidan martingaliga, sest sees ma tean, et ma saan tagasi võtta ilma, et ta lõuad taevapoole ajaks. Kusjuures ma sain endale ilusti uue võistluskomplekti :) So happy right now.
No ja siis õhtul ikkagi läksime tüdrukutega välja. Girls night out, vaja ju inka eksami lõppu ka tähistada. Ega me midagi erilist korda ei saatnud, suht ainult tore oli rääkida, no jah, enne üritasime mingi tantsu moodi asja ka keerutada, kus see oligi, Toonikus? Vist. Igatahes, järjekordne tore õhtu ja minu jalg suutis ainult põrguvalu teha. Ma ei sa ikka niimoodi, pean mingid päevad võtma vabaks vahepeal. Peale võistlusi võib-olla saab ka. Aga jah, täna siis Kohilasse ja homme Perilasse ja siis kunagi tagasi koju.

Wednesday, May 4, 2011

Something something

Alati toetav ja aus inimene..Yks väheseid keda tean,kes alati teeb nagu tema tahab mitte nagu keegi teine teeb või tahab, et tehakse...Sa oled mulle toeks olnud nii heas kui halvas..Olnud minuga, kui mul kõigest yle on visanud ja olen lihtsalt käega tahtnud lüüa.. Alati olnud toeks ja aidanud mind..Mitte kunagi mind yksi jätnud...Tänu sulle olen ma paljustki yle saanud ja palju teinud..Tänu sulle olen ma muutunud palju ja alati suutnud kõigele naljaga peale vaadata :D Oled mind õpetanud ja abikätt andnud nii paljudel kordadel..Annab leida inimest, kes viitsiks minusugusega jamada ja kakelda...Aga just mina olen sellise leidnud :D Me oleme ikka paras paar..Kui miski ei sobi, siis kakleme ja hiljem hakkame pihta, et ,,Mix me tylis olime??,, Nii tyypiline meie puhul..On olnud halbu asju ja häid asju..On olnud halbu inimesi, kes on yritanud meid tylli ajada ja vaenlasteks teha, aga me oleme sellest alati puhtalt välja tulnud..Tänan sind, et tol päeval mu abi vastu võtsid ja mu enda sõbraks olid nõus võtma... :D

*See tekst on kirjutatud 27.10.09 ja vastab kusjuures siiamaani tõele.

Something irritating

Täna ärkasin siis kell 6.30 v noh, natuke varem aga püsti ajasin ennast siis. Läksime hommikul emaga poodi, siis Lasnamäele, siis Ülemistesse, proovisin kolme kleiti, siis Hobuvarustuse poodi, siis Veska, siis mäkki, siis uuesti Veska. Sain endale suulised, heinavõrgu ja palsami. Siis Sauele. Sealt viis Age mu Järvele ja läksin bussiga talli. Tallis panin Grifule kohe uued suulised, arvan, et ta täna ei osanud õigesti töötada sest ta ei saanud kohe pihta, miks teised aga homme proovime veel ja kui siis ka veel välja ei tule panen eelmised tagasi. Midagi muud mul polegi öelda kui ainult seda, et kui hobusel on omanik, siis peaks asju tema organiseerima mitte talli omanik ei võta kõike oma initsiatiiviks ja hakka ise asju kokku ajma ilma, et omanikuga selle kooskõlastanud oleks. Jah, kui asi nii edasi läheb, siis ma ei ole enam tore klient, ma kas hakkan väga vastumeelselt 'rääkima' või võtan, mis on minu ja näitan sellele kohale ainult oma selga. Ma ei viitsi seda rohkem lahti seletada, kuigi hull isu on hektel taga rääkida.
Tegelikult oleks pidanud täna koori minema aga sellega on selline asi, et vot ei jõudnud lihtsalt sinna, ei mahtunud mu päevaplaani ära.
Tegelt on trenniga ka nii, et mul täna jalg jubedalt valutab ikka, ma ei saa aru miks ma seda teen. Miks ma pean tegema enne võistlusi just iga päev trenni. Ma arvan, et ma ei kannata seda veel välja, aga ometi pole mul mõtteski ühtegi päeva enam vahele jätta.
Kodus on ka nõme. Päris tõsiselt, ma ei suuda ära oodata kui siit minema saan. Ma tean, et siin on ju tegelikult väga hea elada. Renoveeritud toad, aed, saun. Aga mis on puudu... Mhhhh las ma mõtlen, nimekiri tuleks liiga pikk. Alustame sellest, et mul pole oma vooditki. Olen juba üle aasta diivanil maganud. How nice! Mari on ka selline ärahellitatud jõmpsikas, et vähe pole. Aga noh, nagu öeldakse, ega käbi kännust kaugele kuku.
Ok, ma ei viitsi rohkem kriblada täna kuigi sõnu tuleks nagu oavarrest ja pealegi on see kuramuse internett nii tüütu. Koguaeg sisse-välja. Otsustagu ära juba!
Have a nice day,

XoXo Gossip girl.

Tuesday, May 3, 2011

How do I choose between my head and hearth


Njaa.. täna oli siis inka eksami esimesed kaks osa.. Homme on vaba päev, aga mina pean ikka pool kaheksa jalul olema. Neljapäeval on inka viimane osa. Reedel on pingeline päev kus ma pean varustust puhastama ja saan stradijärjekorrad teada. Laupäeval siis passime Krissuga ja vb Lottaga ka päev otsa Perilas.
Tänane:

Kuna ma sain inka piisavalt vara valmis siis tõttasin kohe uurima kuidas talli. Sorri Kaire, et ikkagi ise minema jooksin, ma tean, et palusin ja oleks võinud siis vähemalt midagi öelda, aga see olen mina, pole midagi teha, ma loodan, et sa ei solvunud, päriselt ka, oleks keegi teine niimoodi minule teinud siis ma hetkel ei teagi mis ma mõelnud oleks.
Igatahes, läksin siis Krissu poole, sealt Järvele, Meeli, Älla ja Krissuga Larsi auto peale ja talli. Järjekordselt tehti minu üle nalja, aga ütleks nii, et normaalne treener võibolla küsiks, et mis sul siis on, kas ikka jaksad trenni teha aga ei, tema on nii tore ja toob välja mingi vana nalja, mis tema arust nii naljakas on! Hahaaa, naerame nüüd kõik koos. Igatahes, iga päev kui ma talli lähen vaatan kuidas minu hobune jääb üha enam peenemaks. Võtsin siis teema käsile ja Helve suutis mulle vastuseks anda, et tal ainult 6 rulli heina pooleteise kuu peale. Mis see minu asi on, kui mul on suur hobune siis ta tahab rohkem süüa ja kui mina maksan üüri siis seal sees on söök.
Kui ma nüüd ei saa varsti oma hobusega sõita sest ta lihtsalt ei jaksa või jääb alatoituvuse tõttu nõrgaks siis ma ei jäta seda asja nii. Igatahes. Hobune on kuradi palju paremkas läinud. Ma ei oska lihtsalt seda muud moodi öelda. Kui nüüd asi ongi selles, et ma pean enne galoppi talle selgeks tegema, mida tähendab ratse ja mida säär siis olgu nii, vähemalt ma tunnen ennast seal seljas ratsaniku rollis. Ja täna ma tegelt ei plaaninud hüpata aga kuna hobune oli nii piisavalt hea juba mitmendat korda ja kuna ma eelmine kord tegin nii lühikese trenni, siis tulin täna ka ikkagi, et enda julgust tõsta. Ütleme nii, et kui mul poleks sees eelmistest aastatest nii head taskaalu siis ma oleks nii mõnigi kord uuesti alla lajatanud. Aga lõppkokkuvõtteks sain harjutada tõkkeid täpselt võistluste tarvis. Ühesõnaga kui mu hobune suudab jätkata samas vaimus siis peaks sellele võistlusele isegi muud eesmärgid püstitama. Aga jah, muud trennist vist midagi.
Tagasi saime ka autoga :) Ma ei saa, ma lihtsalt tänan kõiki, kes mind autoga vedanud on kuhugi, see pole lihtsalt võimalik, et ma nii abitu ise olen xD Aga ma luban, et kui ma ise load saan ja Cheviga sõitma saan siis võin ka teisi sõidutada :)
Aga jah, tänaseks siis kõik, homme peab jälle varakult ärkama, niiet, pakaa!

Monday, May 2, 2011

Ei oska pealkirja välja mõelda, sorts.

Mõne koha pealt on elu nii heaks läinud. Samas ma ei oska veel sellega midagi peale hakata. Kas ma tõesti ütlen seda, vist küll. Ma luban ühele inimesele varsti, lähitulevikus(lähitulevik on lai mõiste) ühe asja välja öelda, aga ma nii kahtlen selles. Ok, ma olen omadega segi, ma tean, aga vahet pole.
Täna magasin tsipake, vähemalt üritasin, pole päris mitu aastat isegi võib öelda, et päeval magada tahtnud, aga näed, täna tahtsin. Homme eksam ja neljapäeval uuesti. Oehh.. head ööd siis uuesti ja sweet dreams!

Pildid on pühendatud Nerole. Magagu ta sama magusat und kui viimasel pildil.

Sunday, May 1, 2011

Welcome to my silly life

Eile jäin siis sinna toppama kus ma aelesin Krissu pool ja me valmistusime õhtuks. Ütleme nii, et kui me bussi peal olime siis tulid poole pealt juba trobikond inimesi peale keda ma teadsin. See ei tähendanud head ja ega see polnudki. Terve Tapper oli tuttavaid täis. Ja ütleme nii, et kui te tahate sellele kohale paremat mainet siis palun hankige normaalsed DJ'd. Need kes seal olid meie oleku ajal olid täiesti mõttetud hea sõnaga. Helistasin siis Kairele ja õnneks ta olid ikkagi poistega kaasa läinud ja siis saime mõne aja pärast nendega kokku. Reunion. :) Edasi oli ikka märksa parem kui eelnev. Aa.. Tapperis küsis mingi suvakas meilt, et kas me Krissuga kasutame sama šhampooni. (Y) Ja siis kui me olime Nimetus küsis mingi järjekordne minult, et kas me Kairega oleme õed (Y). Ma ei salli, kui mingid võõrad üritavad midagi aga neil ei tule see kohe üldse välja ja veel rohkem ei salli ma türklaseid. Seal Nimetus oli mingi veider episood ühe joodikuga ka, aga täna taevale, et midagi hullemaks ei läinud, see veel oleks puudunud. Siis kunagi, kuue ajal jõudsime tagasi Pässa ja pidime juba 9.40 ärkama. Aga kus sa sellega, me magasime 3h sisse, ärkasime sest ma lihtsalt lamasin voodis ja mõtlesin, kui kaua veel :) Siis hakkasime järgmise rongi peale minema aga lõppkokkuvõtteks saime autoga talli. Trennist nii palju, et ma teadsin juba alguses, et tahan teha kiire trenni kuna aimasin, et olen väsinud. Aga kui olin väga vähest aega traavi teinud tegin mõlemale poole galoppi. Mitte palju, heal juhul 2 ringi v nii mõlemat pidi. Mõtlesin, et annan Grifule väikese puhkepausi aga ometi olin mina see kes puhkust vajas. Peale jalutamist ei olnud mul enam energiat, et trenni jätkata. Sammus ma küll hoidsin ratset käes, et hobusel oleks valmisolek aga minu keha vedas alt. Jalutasin siis talli, viisin hobuse koplisse, tõmblesin niisama veel natuke, koristasime garderoobi sest Kohilas toimusid talgud. Siis kuna mulle jõudis kohale, et ma nüüd tahan magada või pigem mitte magada aga ma lihtsalt ei jaksa enam suhelda ega olla hakkasin rongi peale kõmpima. Ega ma midagi erilist ja sooja süüa pole terve nädalavahetus saanud. Koguaeg mingi kiirtoit v midagi ruttu hamba alla. Ega nii vist tõesti ei jaksa kaua. Aa. Sauel kui ma olin peaaegu kodus otsustasin, et võtan midagi Tõkke poest näksida. Marssisin siis sisse ja mingi rõve paks vanamees hakkab minuga rääkima, et kas ma tahan midagi. Aina hullemate asjadega, et kas õlut või siidrit või konjakit. Fuka! Nagu otsi keegi teine keda tüütada. Nüüd olen õnneks kodus ja arvan, et lähen kohe magama......ZZzzz.....